Motor

MONDIAL Rx3i Evo-ABS

Maceranın Yepyeni Adı

Yeni Rx3i Evo-ABS/Euro4 ile şimdi hayallerine doğru yol almanın tam zamanı. Gücü ve konforuyla hep daha iyisini arayan Rx3i Evo-ABS/Euro4, hayata bakış açını değiştirecek.

RX3i Evo, 250 cc, su soğutmalı motor yapısı, genç ve dinamik tasarımıyla asfalt ve arazide hakimiyetin fazlasıyla sürücüde olduğunu hissettiriyor.

Yolculuklarda kullanıcısının cesaretine cesaret katarak yol almasını sağlayan RX3i Evo’nun, önde 19’ jant ve arkada 17’ jantı ile yol tutuş özelliği artırıldı. Yere daha sağlam basan RX3i Evo konforlu ve güvenli seyahatler yaşatıyor.

Rx3i Evo-ABS/Euro4’da yüksek ön siperlik camı, yolculuk anında rüzgardan daha iyi korunma sağlayarak, keyifli bir sürüş yaşatıyor.

Artçı yolcular da düşünen RX3i Evo’da, yeni egzoz kapağı tasarımı ile egzozdan gelen sıcaklık en aza düzeyde hissediliyor.

Yeni Rx3i Evo-ABS/Euro4’da arka çanta hacmi büyütülerek seyahat anında daha fazla eşya taşıma kapasitesi arttırılmıştır.

RX3i Evo,  yepyeni bir özelliği ile tamamen sürücülerini düşünerek, gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafına konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile yolculuk anında navigasyon cihazını ve cep telefonunu sarj edebilme imkanı sağlıyor.

Rx3i Evo-ABS/Euro4, turuncu, kırmızı ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Onu tamamlayan tüm bu özellikleri ile asfaltta ve arazide iz bırakmayı sevenlerin tek tercihi Rx3i Evo-ABS/Euro4 ile kalıpların dışına çıkmaya hazır mısın?

  • Özellik girilmemiş.

Ön Siperlik

 

Yeni RX3i Evo’da boyutu büyütülen ön siperlik ile sürücünün yolculuk esnasında rüzgardan daha iyi korunması ve sağlıklı sürüş keyfi yaşaması sağlanmıştır.

 

USB Girişi ve 12 V Güç Çıkışı

 

Yeni RX3i Evo’da gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafa konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile sürüş esnasında navigasyon cihazını ve cep telefonunu şarj edebilme imkanı sağlanmış, tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklar için rahatlık oluşturulmuştur.

 

Arka Çamurluk

 

Yeni RX3i Evo’ya “Arka Dış Çamurluk” eklemesi yapılarak yağmurlu havanın ve çamurlu yol koşullarının sürücüye rahatsızlık vermesi engellenmiş ve daha rahat bir yolculuk sağlanmıştır.

 

 

ABS Fren Sistemi

 

Önde ve arkada yer alan papatya disk frenleri ile yere daha sağlam basan RX3i Evo, ABS fren sistemi sayesinde de daha iyi frenleme yaparak güvenli yolculuklar sağlar.

 

 

Egzoz Dekor Kapağı

 

Önde ve arkada yer alan papatya disk frenleri ile yere daha sağlam basan RX3i Evo, ABS fren sistemi sayesinde de daha iyi frenleme yaparak güvenli yolculuklar sağlar.

 

 

Arka Port Çantalar

 

Yanınıza almak istediğiniz eşyalar için taşıma kolaylığı sunar.

 

 

Zincir

 

O-Ring’li zincir kullanılarak zincir üzerinde daha çok yağ tutulması sağlanmış ve metal sürtünmeleri azaltılarak motorun performansı arttırılmıştır.

 

 

Radyatör

 

Su soğutmalı yapısı ile motorun daha hızlı soğumasını sağlar ve performansını üst seviyeye çıkarır

 

 

Arka Salıncak

 

RX3i Evo, dayanıklı ve sağlam arka salıncak yapısı ile güçlü ve güvenilir sürüş imkanı sağlar.

 

 

Aydınlatma ve İkaz Lambaları

 

Gövde krenajı ile uyum sağlanmış, aydınlatma kapasitesi güçlendirilmiş ön farlar dikkat çekici şekli ile göz alıcı hale getirilmiş. Aynı zamanda trafikte fark edilirliği arttırılmıştır.

 

 

Sele

 

RX3i Evo kullanıcılarının, konforlu ve ergonomik sürüşleri için dizayn edilmiş sele yapısı su geçirmez ve kaymaz özelliklidir.

 

 

Motor Bloğu

 

250 cc su soğutmalı, üstten eksantrikli seramik kaplı tek silindir, 4 valf enjeksiyonlu (EFI) motor yapısına sahip RX3i İ Evo, etkin gücünü hissettiriyor.

 

 

Süspansiyon

 

Ön amortisörler up-side (ters amortisör) olup yol tutuş özelliği ve performansı arttırılmıştır. Arka amortisör ise ayarlanabilir ve güçlendirilmiş tek amortisör yapısıyla konforlu ve rahat sürüş imkanı sağlanmıştır

 

 

Gösterge Paneli

 

RX3i Evo LCD gösterge paneline konumlandırılan digital hız göstergesi, yakıt göstergesi sağ/sol sinyal ikaz lambaları, digital saat ve uzun far göstergesi mevcuttur.

 

 

Yıl: 2022
Marka: Mondial
Model: Rx3i Evo-ABS
Tip: ENDURO
Motor Gücü: 17.40kW at 9000min-1
Max. Tork: 20.0 Nm at 7000min-1
Motor Tipi: Tek Silindir, Dört Zamanli, Balansörlü
Silindir Hacmi (cm³): 250cc
Soğutma Tipi: Sıvı Soğutmalı
Frenleme Metodu (Ön/Arka): ABS Disk / Disk
Ağırlık (Kg): 180

Bu Motora ait Aksesuar, Onarım ve Yedek Parçalar İçin Mega Motor olarak Destek Veriyoruz.

Mega Motor olarak siz değerli sürücülerin her daim yanındayız. Çeşitli aksesuar, yedek parça desteğimizle ve uygun onarım ücretleri ile bayiimize siz değerli sürücülerimizi bekleriz.

 

Back to top
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Dön