Motor

MONDIAL 100 SFC SNAPPY X İ

MUTLULUĞA SÜR

97 cc. 8.000 d/d da 4,4 kw. güçte, (MTV) Motorlu taşıtlar vergisinden muaf, ekonomik, düşük yakıt tüketimli, asfalt ve kırsal kullanımına uygun yarı otomatik (debriyajsız) motor blok yapısına sahip 100 SFC SNAPPY X, yola çıkmak için sizi bekliyor. Pratik kullanımı ile yıllarca devam edecek sürüş alışkanlığınız olacak.

  • Özellik girilmemiş.

Motor Bloğu

 

97 cc. 8.000 d/d da 4,4 kw. güçte, (MTV) Motorlu taşıtlar vergisinden muaf, ekonomik, düşük yakıt tüketimli, asfalt ve kırsal kullanımına uygun yarı otomatik (debriyajsız) motor blok yapısına sahiptir.

 

Süspansiyon

 

Teleskopik ön amortisörler sayesine daha rahat, konforlu ve güvenli sürüş sunan 100 SFC SNAPPY X ile yolculuğun tadını doyasıya yaşayın.

Arka amortisörlerde kullanılan ayar mekanizması sayesinde kişi sayısına göre (tek kişi / çift kişi) sertlik ayarı kulanılarak, araç kontrol kolaylığı sağlanmıştır.

 

Gösterge Paneli

 

Vites gösterge ışıkları, benzin göstergesi, far ikaz ışıkları ve sinyal göstergesi ile kullanım kolaylığı  sunan gösterge paneli, yol boyunca en büyük yardımcınız.

 

Aydınlatma & İkaz Lambaları

 

Ön far sitemi ile entegre ön led park lambaları ve sinyaller, arka led stop kombinasyonu ile arka plaka aydınlatması ve arka sinyaller ürün tasarımına uygun çizgilerde modern görselliktedir.

 

Güvenlik sistemi

 

Yenilenen kilit sistemiyle dıştan gelebilecek tehlikelere karşı, kontakta extra güvenli kilit mekanizması kullanılmıştır.

 

Arka Port Bagaj

 

Arka çanta montajına imkan tanıyan, yük taşımalarınızda yardımcınız. Arka port bagaj, güçlendirilmiş, kalın malzeme yapısına sahiptir.

 

Ekstra Taşıma Alanı

 

Günlük alışverişleriniz ve hafif yüklerinizi taşımanızı kolaylaştıracak pratik ön yaylı tutuculu sele yapısına sahiptir.

 

Çevreci Ve Estetik Egzoz

 

Euro 4 normlarına uygun egzozu çevreye salınan gaz miktarını azaltarak çevreci yanınızı ortaya çıkarır.

 

Yıl: 2022
Marka: Mondial
Model: 100 SFC SNAPPY X İ
Tip: Benzinli Cub Motosiklet
Motor Gücü: 4.4 kw at 8000 min-1
Max. Tork: 6.3 Nm at 5000 min-1
Max. Hız (km/h): 75
Motor Tipi: 4 Zamanlı Tek Silindir
Silindir Hacmi (cm³): 97,2
Soğutma Tipi: Hava Soğutma
Frenleme Metodu (Ön/Arka): (CBS) Disk / Kampana
Ağırlık (Kg): 91

Bu Motora ait Aksesuar, Onarım ve Yedek Parçalar İçin Mega Motor olarak Destek Veriyoruz.

Mega Motor olarak siz değerli sürücülerin her daim yanındayız. Çeşitli aksesuar, yedek parça desteğimizle ve uygun onarım ücretleri ile bayiimize siz değerli sürücülerimizi bekleriz.

 

Back to top
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Dön