Hakkımızda

Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir faaliyetini sürdüren Mega Motor, istikrarlı bir şekilde büyüyerek çalıştığı alanlarda saygın bir yer edinmiştir.

Mondial, CFMOTO, TVS, E-MON motor markaları başta olmak üzere geniş marka yelpazesiyle ve servis ağı yapısını kurmakta olan firmamız. Türkiye pazarına kazandırdığı ve kazandıracağı yenilikçi ve özgün ürünleri ile sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Firmamız ürün kalitesi ve yelpazesinin yanı sıra deneyimli kadrosu ile sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. Bu alanda tüm teknolojik yeniliklerden ve sektördeki gelişmelerden en doğru şekilde yararlanarak geleceğe yatırım yapmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz sattığımız her ürünün arkasında olmak ve satış sonrası sürücülerimize destek vermektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız , başarımızın esas sırrıdır.

Vizyonumuz

Mega motor olarak vizyonumuz siz değerli sürücülerimize başta en güvenli ve en konforlu sürüşü sunmaktır. Mega motor olarak güvenli ve konforlu sürüş imkanını en hesaplı şekilde sunma amacını gütmekteyiz.

En Yeni Modellerimiz İçin İletişime Geçin

  Motorlarımız

  37 Motor Bulundu:
  • Tüm Sonuçlar
  Görünüm Seç:
  Back to top
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Dön